Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 14:07
 
Başkan Alagöz'den Tefenni'ye Yeni Hizmet Binası
TEFENNİ BELEDİYESİ HİZMET BİNASI KÖPRÜBAŞINDA İNŞA EDİLECEK
- Haberi
Başkan Alagöz'den Tefenni'ye Yeni Hizmet Binası

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yeni belediye binasıyla ilgili açıklamada bulundu. Yeni Belediye Hizmet Binası projesini 2 yıl öne çekerek başladıklarını belirten Başkan Alagöz, Yeni Belediye Hizmet Binamız radikal bir değişiklik ile İlçe Merkezi olan Köprübaşında inşa edilecektir” dedi.

İşte o açıklama;

 

İlimizin deprem kuşağında bulunması, bölgemizdeki sismik hareketlilik ve olası bir deprem beklentisi, bakanlıklarımızı ve tüm kurumlarımızı depreme dayanıklı kamu binalarında hizmet verme noktasında bir takım çalışmalara yönlendirmiştir.

Bu kapsamda Tefenni Belediyesi Hizmet Binamız da depreme dayanıksız binalar arasında değerlendirilmiştir. 2019 yerel seçimlerinde projelerimiz arasında yer alan fakat 2022 yılında başlamayı planladığımız Yeni Belediye Hizmet Binası Projemizi 2 yıl öne çekerek başlamış bulunmaktayız. Yeni Belediye Hizmet Binamız radikal bir değişiklik ile İlçe Merkezi olan Köprübaşında inşa edilecektir.

Gerek Çarşı Merkezinin yayılması gerekse ticari alanın genişlemesini hedefleyerek Belediye Binamızın yeni yerine karar verdik. Tabii ki bu karar her ne kadar sizlerin oylarıyla seçilmiş bizler tarafından verilse de siz değerli halkımızın da bu konuda fikir ve önerilerini almak bizleri mutlu edecektir. 2 hafta boyunca önerilerinizi veya düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyor yapacak olduğumuz Yeni Hizmet Binamızın İlçemize Vatanımıza Milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Saygılarımla.

 

   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Alagöz'den, Tefenni'ye, Yeni, Hizmet, Binası,
Yorumlar
Haber Yazılımı