Astroloji

 

 

 
Akrep (03.08.2021)
Aşk hayatınızda duygularınız ve özgürlüğünüz arasında kalabilirsiniz. Bu ikilemde son sözü duygularınız verecektir. Sevgiyi ve özgürlüğü bir arada yaşayabileceğiniz bazı farkındalıklar sizi destekliyor.
 
Aslan (03.08.2021)
Çalışma ortamınızda sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Sizi suçlamak için ortam kollayan herkes konuşmaya başlayacaktır. Düşmanlarınızın söz söylemelerine izin vermemek için daha çok çalışmalı ve özenli olmalısınız.
 
Balık (03.08.2021)
Yalnız kalmak istemediğinize net olarak karar verdiğiniz bir gündesiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak için mental olarak kendinizi hazırlamanız, bu kararınızı iyi ve mutlu sonuçlarla taçlandırabilir. Özgüveniniz sevgiye tazeleniyor.
 
Başak (03.08.2021)
Sosyal çevrenizle aranızda bir güç savaşı söz konusu olabilir. Üzerinize baskı kurmaya çalışan ya da yolunuzu tıkayan kişilere karşı sert ifadeler kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun bir manipülasyon olduğunu unutmamalı ve o kişilerin istediği ortamı yaratmamalısınız.
 
Boğa (03.08.2021)
Aşk hayatınızda ilişkinizi zedelemek isteyen birileri olabilir. Dost görünen ve kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Partnerinizi de uyararak ortaya atılan dedikodulara inanmaması gerektiğini belirtmelisiniz.
 
İkizler (03.08.2021)
Çalışma alanınızda hareketlilik yaşanıyor. Birikmiş işlerin üzerine yeni projelerin eklenmesiyle yoğunluğunuz artabilir. İyi bir planlamayla tamamının üstesinden gelebilir, buradan ertelemenin zararlarıyla ilgili dersler çıkarabilirsiniz.
 
Koç (03.08.2021)
Yakın çevrenize oldukça soğuk olabilirsiniz. Enerjinizi evde yapacağınız basit egzersizlere yönelterek hem kendinizi daha zinde hissedecek hem de süreç içinde kimseye zarar vermemiş olacaksınız. Finansal kaygılar ve sanki bir şeylere yeterince yetişemiyor hissi içinde olabilirsiniz.
 
Kova (03.08.2021)
Size zarar veren ve aranızda sorunlar yaşanan arkadaşlarınızdan bazı dönüşler alabilirsiniz. Özür ve telafilerin gündem olacağı bugün, siz dahil herkesin hatasının farkına varması süreci daha ılımlı bir noktaya taşıyacaktır. İyi düşünmeli, çizeceğiniz yeni sınırlara özen göstermelisiniz.
 
Oğlak (03.08.2021)
Bugün ikili ilişkilerinizde sonuç odaklı olmak isteyebilirsiniz. Daha önce yapmadığınız şeyleri yapmak, daha önce yaşamadığınız sonuçları önünüze getirebilir. Duygularınızı açıkça ifade edeceğiniz bu ender an, sizi pişman etmeyecektir.
 
Terazi (03.08.2021)
Duygularınız özgür olmak isteyecektir. Bağımsızlık isteğinizle bazı zincirleri kırabilirsiniz. Akıl, ruh ve beden sağlığınızı böylelikle zinde tutacak; günlük hayatınızda işleri daha rahat yoluna koyabileceksiniz.
 
Yay (03.08.2021)
Akrabalarınızla daha samimi ve yakın hale gelmek isteyebilirsiniz. Aradaki mesafeyi kapatmak için ilk adımı atmanız, onları da harekete geçirecektir. İlişkilerinize emek vermenin size katacağı iyi ruh hali motivasyonunuzu yüksek tutuyor.
 
Yengeç (03.08.2021)
Arkadaşlarınızla toplum yararına bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Motivasyonunuz düşmesin, sevenlerinizin desteği ile başarılı olacağınız kesindir. Duygusal anlamda bir türbülans hissedebilirsiniz. Kendinizi mutsuz etmeyin.

 

 

 

Haber Yazılımı