Haber Detayı
05 Aralık 2023 - Salı 12:42
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Burdur'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Burdur'da
- Haberi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Burdur'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Cumhurbaşkanı'mız ve Genel Başkanımız liderliğinde millete hizmet etme siyaset anlayışını tüm Türkiye'de devam ettirelim istiyoruz." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Cumhurbaşkanı'mız ve Genel Başkanımız liderliğinde millete hizmet etme siyaset anlayışını tüm Türkiye'de devam ettirelim istiyoruz." dedi.

AK Parti Burdur İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, partililerle bir araya gelen Kandemir, burada yaptığı konuşmada, Burdur Belediyesini alarak kenti yeniden hizmet ve sosyal belediyecilikle buluşturmak istediklerini aktardı.

AA-20231204-33102210-33102207-AK_PARTI_GENEL_BASKAN_YARDIMCISI_ERKAN_KANDEMIR_BURDURDA_PARTILILERLE_BIR_ARAYA_GELDI

AK Parti bayrağının Türkiye'nin birçok yerinde dalgalanacağını belirten Kandemir, Cumhur İttifakı anlayışının ülkenin pek çok yerinde hizmet etme fırsatı bulacağını kaydetti.

Kandemir, Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlere çok iddialı hazırlandığına dikkati çekerek, "Milletimize hizmet için yola çıkmış bir birlikteliğiz. Birlikteliği muhafaza etmek suretiyle Türkiye'nin her yerinde bu anlayışla millete hizmet etmeye devam edelim istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Kandemir, 14 ve 28 Mayıs'ta milletin kendilerine ağır bir sorumluluk yüklediğine işaret ederek, şunları kaydetti:

Toplantıya, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcıları Orhan Yeğin, Mustafa Köse, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, Burdur İl Koordinatörü Ensar Topçu, Gençlik Kolları Marmara Bölge Koordinatörü Ali Bayram Doğan ile önceki dönem milletvekilleri ve partililer katıldı.

AA-20231204-33102210-33102208-AK_PARTI_GENEL_BASKAN_YARDIMCISI_ERKAN_KANDEMIR_BURDURDA_PARTILILERLE_BIR_ARAYA_GELDI

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, Erkan, Kandemir,, Burdur'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı