Haber Detayı
17 Kasım 2023 - Cuma 15:25
 
Başkan Ercengiz'den CHP Genel Başkanı Özel'e ziyaret
Başkan Ercengiz'den CHP Genel Başkanı Özel'e ziyaret
- Haberi
Başkan Ercengiz'den CHP Genel Başkanı Özel'e ziyaret

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına seçilen Özgür Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına seçilen Özgür Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Ercengiz, Genel Başkan Özel’i Burdur’a davet ettiğini belirterek kısa zaman sonra buluşma sözü aldığını söyledi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ilk olarak Türk Eczacıları Birliği kongresine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i karşıladı. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, daha sonra geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına seçilen Özgür Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete dair fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ercengiz, şu ifadeleri kullandı;

“Başkanımız Özgür Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Burdur’umuzu konuştuk. Tüm Burdur’umuza çok selamları var özel sevgilerini ilettiler ve kısa zamanda “Burdur benim kentim” dediği ilimizde ağırlamak üzere davetimizi arz ettim. Kısa zaman sonra buluşma sözü aldık…”

F_ElLluXcAAIswk

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ercengiz'den, CHP, Genel, Başkanı, Özel'e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı