Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 15:59
 
AK Parti Burdur’dan Belediye Başkanlarına ‘‘Vefa Yemeği’’
AK Parti Burdur’dan Belediye Başkanlarına ‘‘Vefa Yemeği’’
- Haberi
AK Parti Burdur’dan Belediye Başkanlarına ‘‘Vefa Yemeği’’

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ile birlikte önceki dönemlerde görev yapmış ve mevcutta görev yapan İl, İlçe, Belde Belediye Başkanları ile ‘’İstişare ve Vefa Yemeğinde’’ bir araya geldiler.

“BURDUR’DA BİRLİK ve BERABERLİK İÇERİSİNDE CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ; ‘’Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman vefalı olmaktan, ahde vefadan bahsederek ne kadar vefalı olduğunu her fırsatta gösterir. Herkes bilir ki vefa demek Recep Tayyip Erdoğan demektir. Burdur’umuzda güzel icraatlar yapıldı ve hep birlikte yapılmaya da devam edecek. Eğer bir yerde uyum varsa başarı vardır.  İlimizde Teşkilatlarımızla, Milletvekillerimizle bir uyum içerisindeyiz. AK Parti, yolu da kaderi de ülkemizle ve milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Türkiye'nin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği için gayret eden, ter döken fedakârlık yapan herkese buradan teşekkür ediyorum. Her birinizin çok büyük emeği var. Ak Parti'de eski yöneticiler, eski teşkilat diye bir şey yok. Nöbet değişimi var. Dün başka yerde, bugün başka bir yerde göreve hazır olan kişileriz bizler. Çünkü amacımız hizmet ve ülkenin geleceği. Birlik ve beraberliği sağladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum'' dedi.

 

‘‘ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZIN TECRÜBESİ GÖREVDE OLAN BAŞKANLARIMIZIN GAYRETİYLE MİLLETİMİZİN GÖNLÜNE TAHT KURAN HİZMETLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ.’’

 

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur yaptığı konuşmada; ‘’AK Partimizin hem vefaya hem istişareye önem veren büyük bir parti olduğunu gösteren bu toplantıya katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bu güne kadar görevi tamamlanmış ve halen görevde olan Belediye Başkanlarımız ile bu birlikteliği gösterdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Görevi bitenlerin tecrübesi devam edenlerin gayreti ile çok faydalı bir istişare toplantısı olacağına inanıyorum. Sizler bulunduğunuz yerlerin Şehrül-Eminisiniz. Şehrül-Emin demek şehrin emin kişisi, güvenilir, özü sözü bir insanı demek. Sizler bu görev ve sorumluluk bilinci içinde şehrinizi yönetmek için gece gündüz demeden mesai harcıyorsunuz. Şuan görevde olan Belediye başkanlarımızda sağ olsunlar bizleri Ankara’da hiç yalnız bırakmıyorlar. Sürekli hazırlamış projelerini hayata geçirmek bizlerle birlikte Bakanlıklarla görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Belediye başkanlarımızın başarısı partimiz için çok önemli. Biliyorsunuz belediye başkanları Siyasi partilerin yereldeki en önemli vitrinidir. Belediye başkanları görev yaptığı belediyelerde başarılı olursa, bu başarı yerelden genele doğru büyüyerek devam eder. Ben bu güzel samimi ortamı bizlere sağlayan İl Başkanımdan bu tip toplantıların ilerleyen dönemlerde tekrarlanmasını talep ediyor kendisine ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

 

“BURDUR’A BİRÇOK YATIRIMI KAZANDIRDIK, BİRLİK ve BERABERLİK İÇERİSİNDE YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 

AK Parti'nin kurulduğu 14 Ağustos 2001 tarihinden bu yana görev yapanlara teşekkür eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, "Bugüne kadar AK Parti teşkilatlarında görev almış Belediye Başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. AK Parti, yolu da kaderi de Ülkemizle ve Milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Türkiye'nin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği için gayret eden, ter döken fedakarlık yapan herkese buradan teşekkür ediyorum. AK Parti olarak iktidarda olduğumuz 18 yılda Ülkemizde olduğu gibi İlimizde de eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye kadar bir çok hizmetle buluşturduk. Yine İlimizde ulaşılmadık yer, elini sıkmadık insan bırakmadık. Sizlerle ve teşkilatlarımızla İlçelerimizde, Beldelerimizde çok şükür güzel işlere imza atarak, yeni yatırımlar kazandırdık. Bu dönemde de Kaybedecek vaktimiz yok, yapacak çok işimiz var. Yükümüz ağır işimiz çetin. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dün olduğu gibi bugünde yarında dimdik durmaya devam edeceğiz. Bizler AK Parti ailesiyiz. İl Başkanlığımızın düzenlediği bu toplantıya katılımlarınız için tüm başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

BAŞKANLARDAN TEŞEKKÜR

 Toplantıya katılım sağlayan Belediye Başkanları tek tek konuşmalar gerçekleştirdi. Belediye Başkanları toplantının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, Ülkemiz ve şehriniz için fikirlerini ilettikten sonra benzer toplantıların devamını dilediler.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Burdur’dan, Belediye, Başkanlarına, ‘‘Vefa, Yemeği’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı