Haber Detayı
26 Mart 2024 - Salı 16:11
 
MHP İl Başkanı Oktay'dan Sert Uyarı
MHP İl Başkanı Oktay'dan Sert Uyarı
- Haberi
MHP İl Başkanı Oktay'dan Sert Uyarı

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Burdur'da ve ilçelerinde siyasi tansiyon yükseliyor. 

MHP İl Başkanı Gültekin Oktay sosyal medya hesabından yayınladığı sert açıklama ile adeta göz dağı verdi. 

İl Başkanı Oktay açıklamasında; 

Kıymetli Vatandaşlarım,
Değerli Dava Arkadaşlarım;
31 Mart 2024 günü yapılacak olan yerel seçimlere az bir zaman kaldı.
Burdur’umuzun tüm ilçelerini, beldelerini, kasabalarını, köylerini adaylarımızla birlikte adım adım geziyoruz.
İlçelerimizin, beldelerimizin, kasabalarımızın ve köylerimizin tamamında vatandaşlarımızdan gördüğümüz teveccüh bizleri oldukça mutlu ediyor.
Partimiz, Burdur’un her yerinde zafere emin adımlarla yürüyor.
Elbette bu durumun bir sonucu olarak bazı kesimler, vatandaşlarımızın bize olan ilgisi ve yönelimi karşısında oldukça rahatsız olmakta ve kendi karakterlerini ortaya koyup, son derece seviyesiz ve alçakça davranışlar sergilemektedir.
Bu noktada çok kızgın olduğunuzu, çok sabrettiğinizi, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini düşündüğünüz için dişinizi sıktığınızı yakinen biliyorum.
Bizlere düşen görev, cennet mekan Başbuğ’umuz Alparslan TÜRKEŞ Beyefendi’nin emrettiği üzere;
Sarsılmaz bir birlik halinde ele ele vermek ve ilçelerimiz, beldelerimiz, kasaba ve köyleriniz için, burada yaşayan vatandaşlarımız için geceli gündüzlü çalışmaktır.
Karşınızdakiler, ne kadar küçülürse küçülsün ne kadar alçakça bir propaganda yürütürse yürütsün sizler tam bir birlik halinde hedefe yürüyeceksiniz.
Teşkilatlarımız, yerel seçimlerin huzurlu ve güvenli bir ortamda yapılması, vatandaşlarımızın huzursuz olmaması için üstün gayret göstermekte ve aynı bilinçle hareket etmeye devam edecektir.
Bu noktada kolluk kuvvetlerimize her zaman olduğu gibi destek olunmalı, göz bebeğimiz, Asil ve Kahraman Türk Polisimiz ve Türk Askerimizin arkasında dağ gibi durmalı, onlara yardımcı olmalı, işlerini kolaylaştırmalıyız.
Sizler bu güne kadar partimize ve teşkilatımıza yakışır bir şekilde hareket ettiniz. Öncelikle teşkilatımızın her bir ferdine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Seçim gününe kadar ve sonrasında da aynı duruşu göstereceğinizden zerre şüphem yoktur.
Biliyorsunuz ki vatandaşımız her şeyi görüyor ve kendi terazisinde tartıyor. Herkesin notunu veriyor ve sandıkta da gereğini yapıyor.
Bizler, bulunduğumuz yeri güzelleştiren, üreten, ürettiren, modern, mutlu, refah seviyesi yüksek ilçeler, beldeler inşa ettik ve etmeye devam edeceğiz.
Mevcut belediyelerimizin başarısı, diğer ilçe ve beldelerin de dikkatini çekmekte ve artık burada yaşayan vatandaşlarımız, bizler de üretken belediyecilik istiyoruz diyerek partimize ve adaylarımıza teveccüh göstermektedir.
İl Genel Meclisi Üyeliği seçimleri de aynı paralelde ilerlemektedir.
MHP’nin ehil, donanımlı, becerikli ve basiretli kadroları, her ilçe, belde, kasaba, köyde yoğun ilgiyle karşılanmakta ve vatandaşımız artık kendisini duyan, gören, dokunan, vizyon sahibi ve ilini, ilçesini, beldesini, kasabasını, köyünü kalkındıracak İl Genel Meclisi üyesi istediği için aday arkadaşlarımıza destek vermektedir.
Kıymetli dava arkadaşlarım,
Yukarıda da bahsettiğim üzere ilçenizde, beldenizde yaşanan sorunları bilmiyor değilim. Sizleri inanın çok iyi anlıyorum.
Teşkilatımın en üst kademesinden en alt kademesine kadar her kim olursa olsun, haksızlığa uğrayan her bir kardeşimin sonuna kadar arkasında olduğumu sanıyorum herkes bilmektedir.
Yine, yapılan alçaklıkların, kahpeliklerin unutulmayacağını ve gereğinin yapılacağını da herkes bilir.
31 Mart’tan sonra sanki güneşin doğmayacağını ve hayatın biteceğini zannedip, aday kardeşlerime olmadık iftiraları atanların,
kahpece propaganda yürütenlerin, kazanmak uğruna her türlü pisliğe, çirkefliğe, yalana, iftiraya sarılıp bunları mubah görenlerin, bazı ilçe ve beldelerde teşkilat mensuplarıma gerek fiziki gerek sözlü olarak sataşarak olay çıkarmaya çalışıp yörenin huzurunu bozanların, para karşılığı olmadık iftiralarla haber yaptırmaya çalışanların, aday arkadaşlarımın namuslarına, şereflerine varıncaya kadar ahlaksızca dil uzatanların, aday arkadaşlarımın ailesinin evinin bahçesine birilerini sokup çekim yaptıranların,
Ve dahi;
Bunlara ses çıkarmayıp müsaade edenlerin,
Hesabı milim milim sorulmayacak mıdır?
Ya da sorulmaya başlanılmamış mıdır?
MHP’nin vefakâr, cefakâr mensuplarına yapılan alçaklık, şerefsizlik, kahpelik kimin yanına kâr kalmış?
Saygılarımla.
​​​​​Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı
Gültekin OKTAY
Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Oktay'dan, Sert, Uyarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı