Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 16:17
 
MAKÜ Yine Önemli Bir Bilimsel Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak
MAKÜ Yine Önemli Bir Bilimsel Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak
- Haberi
MAKÜ Yine Önemli Bir Bilimsel Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) yine önemli bir bilimsel organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

MAKÜ’de ilk kez düzenlenecek olan I. Uluslararası Genç Araştırmacılar Öğrenci Kongresi 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında MAKÜ Lavanta Tepesi Oteli’nde gerçekleştirilecek. 28 Kasım 2019 Perşembe günü başlayacak olan kongreye 25 ayrı üniversiteden yaklaşık 400 lisans-lisansüstü öğrenci 350 bildiriyle katılım sağlayacak. Akademiye gönül vermiş öğrenciler; çalışmalarını hem sunma imkanıhem de kongre bünyesinde yer alan çeşitli konferans ve panellere katılarak kişisel gelişimlerine katkı sağlama imkanı bulacaklar.

Kongre Başkanı Gülcihan Aybike Dilek ile Kongre Düzenleme Kurulu üyesi öğrenciler; Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz’ı makamında ziyaret ederek kongreye davet ettiler. Böylesi büyük bir kongrenin üniversitemizde yapılmasından dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getiren Rektör Korkmaz, öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Öğrenciler Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Durmuş Acar, Prof. Dr. Mehmet Karaca ve Prof. Dr. Hüseyin Dalgar ile Rektör Danışmanları Prof. Dr. Ömer Tekşen, Doç. Dr. Ali Murat Alparslan ve Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç’ı da makamlarında ziyaret ederek kongreye davet ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MAKÜ, Yine, Önemli, Bir, Bilimsel, Organizasyona, Ev, Sahipliği, Yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı