Haber Detayı
15 Mayıs 2022 - Pazar 22:16
 
Kadın Meclisi, Zorlu ile devam dedi
Kadın Meclisi, Zorlu ile devam dedi
- Haberi
Kadın Meclisi, Zorlu ile devam dedi

Burdur Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli Olağan Genel Kurulunda tek liste olarak çıkan Başkan Sevim Zorlu ve yönetim kurulu seçildi.

Burdur Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli Olağan Genel Kurulu, Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda düzenlendi.

Burdur Kent Konseyi Başkanı Orhan Akın’ın katılımıyla gerçekleşen seçimli olağan kurulun Divan Başkanlığını ise ÇYDD Burdur Şube Başkanı Sergül Canıgür yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan seçimli genel kurul, konuşmalarla devam etti. Burdur Kent Konseyi Başkanı Orhan Akın, kadınların toplumumuzdaki yerinin önemini vurgulayarak, Burdurlu kadınların kent konseyi çatısı altında, kenti kalkındıracak proje ve çalışmalara öncülük etmesini istediğini kaydetti. Kentte hayata geçirmek istediği çalışmaları kadınlara özetle anlatan Kadın Meclisi Başkanı Sevim Zorlu, kentteki tüm kadınların üreten, kalkınmaya, yükselişe ve kentin tanıtımına katkı veren bireyler olmasını istediğini ifade etti. Tek liste halinde yapılan Burdur Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurulunda üyeler, Kadın Meclisi Başkanı Sevim Zorlu ve yeni yönetimini oybirliği ile seçti. Seçimli olağan genel kurulu dilek ve temennilerin alınması ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, Meclisi,, Zorlu, ile, devam, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı