Haber Detayı
15 Ekim 2021 - Cuma 18:10
 
Geçmişte başardı, yeniden başarabiliriz
Geçmişte başardı, yeniden başarabiliriz
- Haberi
Geçmişte başardı, yeniden başarabiliriz

 

TDSYMB Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özcan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği seçimleri için yeniden aday oldu.

2002-2004 yılları arasında Genel Başkanlık yapan ve 17 Ağustos 2017 tarihinde yapılan seçimlerde yeniden Genel Başkanlık Koltuğuna oturan Kamil Özcan, 16 Kasım 2021 tarihinde yapılacak olan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği seçimlerinde yeniden aday oldu.

Özcan için Burdur Tek Yürek Olmuştu 26 Yıldır Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine hizmet veren ve başkanlık görevlerini yürüten Kamil Özcan için, Burdur’da sivil toplum kuruluşlarından, siyasi parti yöneticileri ve başkanlarına kadar her kesim destek mesajları yayınlamış ve genel başkanlık yolunda tek yürek olmuştu.

Mali Genel Kurul’da Oyunu Bozmuştu Temsil ettiği üyeleri ve hayvancılık İçin ürettiği projeler ile gündemde kalmayı başaran Kamil Özcan, sektör için verdiği mücadelelerle de yer yer hedefteki adam haline gelmişti. 2019 yılında yapılan Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanlığı olağan mali kurul toplantısı esnasında ‘başkanlık seçimi yapılsın’ diyerek verilen teklifle kendisine yapılan tezgahında üstesinden gelmeyi Başaran Özcan, 500 üyeli birlikte yalnızca 17 kişide kalan girişim başarılamamıştı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geçmişte, başardı,, yeniden, başarabiliriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı