Haber Detayı
08 Nisan 2024 - Pazartesi 14:38
 
Burdur'da mezarlıklar bayrama hazır
Burdur'da mezarlıklar bayrama hazır
- Haberi
Burdur'da mezarlıklar bayrama hazır

Burdur Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Asri mezarlık, Sultandere Mezarlığı, Kışla Mahallesi Mezarlığı ve Şehitlikte Ramazan Bayramı öncesi temizlik ve bakım çalışmalarını tamamladı.

Burdur Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Asri mezarlık, Sultandere Mezarlığı, Kışla Mahallesi Mezarlığı ve Şehitlikte Ramazan Bayramı öncesi temizlik ve bakım çalışmalarını tamamladı.

Burdur Belediyesi ekipleri tarafından Asri mezarlık, Sultandere Mezarlığı, Kışla Mahallesi Mezarlığı ve Şehitlikte başlatılan Ramazan Bayram öncesinde temizlik ve bakım çalışmalarını tamamladı.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Ramazan Bayramı’nın yaklaşması ile vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için çalışmalarımızı tamamladık. Arife günü ve bayram süresince vatandaşlarımızın, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için mezarlıklar içerisinde kuruyan otlar, dikenler, atılan çöp ve katı atıklar temizlenerek çiçekler dikildi. Mezarlık içindeki belirli noktalara yerleştirilen merkezi ses sistemleri ile mezarlıkta Kuran-ı Kerim okutulacak. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm tedbirleri aldık. Emeklerinde dolayı ekiplerimize teşekkür ediyorum. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Burdur'da, mezarlıklar, bayrama, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı