Haber Detayı
11 Kasım 2023 - Cumartesi 11:42
 
Burdur Belediyesi Ulu Önder Atatürk ve Aziz Şehitler Anısına Helva Dağıttı
Burdur Belediyesi Ulu Önder Atatürk ve Aziz Şehitler Anısına Helva Dağıttı
- Haberi
Burdur Belediyesi Ulu Önder Atatürk ve Aziz Şehitler Anısına Helva Dağıttı

Burdur Belediyesi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitler anısına Ulu Cami avlusunda helva dağıttı.

Burdur Belediyesi ebediyete intikal eden Ülkemizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitler anısına Ulu Cam Avlusunda, cuma namazı sonrası helva dağıtımı yaptı.

Helva dağıtımına Burdur Valisi Türker Öksüz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, CHP İl Başkanı Kadir Koç, CHP İlçe Başkanı İlyas Divarcı, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Helva ikramında sonra açıklama yapan Başkan Ercengiz “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. Yıldönümünde saygı, sevgi ve özlemle andığını dile getiren Başkan Ercengiz, “Bugün 10 Kasım. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. Yıldönümündeyiz. Burdur Belediyesi olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm silah arkadaşları ve Cumhuriyet mücadelesinde vatan toprakları için canını feda etmiş aziz şehitlerimizin anısına helva dağıtımı yapıyoruz. Allah kabul etsin, afiyet olsun” dedi.

Helva 4Helva 3

Kaynak: Editör:
Etiketler: Burdur, Belediyesi, Ulu, Önder, Atatürk, ve, Aziz, Şehitler, Anısına, Helva, Dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı