Haber Detayı
08 Nisan 2024 - Pazartesi 14:26
 
Bayram'da Burdurluları Nasıl Bir Hava Bekliyor?
Bayram'da Burdurluları Nasıl Bir Hava Bekliyor?
- Haberi
Bayram'da Burdurluları Nasıl Bir Hava Bekliyor?

Sıcak günlerin ardından önümüzdeki günlerde Burdurlular serin ve yağışlı hava koşullarının hakim olacağına hazırlıklı olmalı. Meteoroloji yetkililerinin yaptığı tahminlere göre, yarından itibaren serinleyecek olan hava, yer yer yağışlarla birlikte seyredecek.

Pazar Günü: Parçalı ve yer yer çok bulutlu bir gün bekleniyor. Mevzii sağanak yağışların görülmesi muhtemel. Rüzgarın kuzey ve batı yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Pazartesi Günü: Parçalı ve çok bulutlu bir havanın hakim olacağı pazartesi gününde aralıklı mevzii sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgarın kuzey yönlerden orta kuvvette eseceği öngörülüyor.

Arife Günü: Parçalı ve çok bulutlu bir hava öngörülüyor. Aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgarın kuzey ve doğu yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bayramın 1. Günü: Parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olacağı bu günlerde mevzii sağanak yağışlar görülebilir. Rüzgarın kuzeyden esmesi bekleniyor.

Bayramın 2. Günü: Açık ve az bulutlu havanın beklendiği günlerde, Antalya'nın doğu iç kesimlerinde parçalı bulutlu havaların olabileceği, mevzii hafif sağanak yağışların görülebileceği tahmin ediliyor.

Bayramın 3. Günü: Parçalı ve az bulutlu geçmesi beklenen bir günün ardından, rüzgarın kuzeyden esmesiyle birlikte hafif zaman zaman orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Hava sıcaklıklarının hafta boyunca mevsim normalleri civarında seyredeceği ve yer yer altında olacağı tahmin ediliyor. Özellikle yağışlı günlerde sürücülerin dikkatli olmaları, açık alanda çalışanların ise gerekli önlemleri almaları önem taşıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayram'da, Burdurluları, Nasıl, Bir, Hava, Bekliyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı